Programista JAVA - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwój portali oferujących internetową transmisję telewizji na żywo oraz filmów na życzenie (VOD). Weźmiesz aktywny udział w procesach:

  • analizy wymagań klienta,
  • implementacji niezbędnych komponentów,
  • dostarczania zmian na produkcję,
  • stałego polepszania wydajności platformy.

Dołączając do naszego zespołu będziesz pracował z ludźmi, którzy dbają o jakość wytwarzanego oprogramowania! Przykładamy dużą uwagę do procesu code review oraz automatyzacji wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:
  • doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu oprogramowania w JEE (w tym Java 8+),
  • bardzo dobra znajomość protokołu HTTP,
  • praktyczna znajomość ORM (np. Hibernate),
  • znajomość podstawowych narzędzi wytwarzania oprogramowania - GIT, Gradle, Jenkins oraz IDE wedle Twojego wyboru,
  • znajomość baz danych SQL - preferowane PostgreSQL i/lub MySQL,
  • praktyczna znajomość kontenerów aplikacyjnych - Tomcat, Wildfly,
  • podstawowa znajomość języka programowania JavaScript,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego oraz wzorców projektowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • chęć nauki i rozwoju osobistego!

Mile widziane:
  • doświadczenie z usługami typu cloud (np. AWS),
  • praktyczne doświadczenie z wyzwaniami wysokiej skalowalności systemu, GC, modelem pamięci Java,
  • znajomość języka programowania Python.

Wybranej osobie oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje języka angielskiego,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl.