Front-end Developer - Smart Grid

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział Rozwiązań Smart Grid

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji interfejsu użytkownika aplikacji besmart.energy służącej do zarządzania klastrami energii w oparciu o metody sztucznej inteligencji i uczenie maszynowe.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:
  • rozwój interfejsu graficznego aplikacji besmart.enegy dla komputerów i urządzeń mobilnych,
  • dwuwymiarowa i trójwymiarowa wizualizacja danych pomiarowych dotyczących produkcji i zużycia energii,
  • wizualizacja wyników wysokorozdzielczej, cyfrowej prognozy pogody,
  • wizualizacja danych z czujników IoT wykorzystywanych w klastrach – temperatura, ciśnienie, wiatr, dane z kamer itp.
  • wizualizacja topologii sieci energetycznej i obiektów sieci energetycznej (model CIM),
  • wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS w oparciu o praktyki Code Review i Continuous Integration,
  • optymalizacja interfejsu użytkownika,
  • realizacja interfejsu z elementami AR dla urządzeń wykorzystywanych przez służby techniczne.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript,
  • dobra znajomość HTML, CSS, DOM,
  • dobra znajomość npm, node.js, gulpjs, git,
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z Vue.js (ew. AngularJS czy React),
  • podstawowe rozumienie zasad UX/UI,
  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia podczas realizacji innowacyjnego projektu dotyczącego nowoczesnej energetyki,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje językowe.

Prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Atende Software Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).