Dyrektor Działu Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • stworzenie i realizację planów i strategii marketingowej mających na celu wzrost zysków spółki,
 • zarządzanie działem marketingu w spółce,
 • opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji marki i produktów na rynku,
 • nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, mediami itd.),
 • opracowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów materiałów marketingowych, działań promocyjnych, reklamowych i PR,
 • bieżące monitorowanie i analizowanie zachowań rynkowych konkurencji oraz wyników promocji produktów firmy,
 • współpraca z działem sprzedaży i działami technicznymi firmy przy uzgadnianiu oraz wdrażaniu strategii marketingowej w spółce.

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe na kierunkach marketing i zarządzanie lub ekonomia,
 • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu firmy o profilu technologicznym (doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem),
 • bardzo dobra znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii rozwoju produktów od podstaw,
 • umiejętności z zakresu zarządzania produktem, 
 • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
 • bardzo dobre zdolności analityczne,
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
 • zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu,
 • kreatywność oraz inicjatywa, 
 • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B).

Wybranej osobie oferujemy:
 • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
 • pełną wyzwań pracę z realnym wpływem na ekspansję firmy na rynku,
 • bogaty pakiet benefitów zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego, miejsce parkingowe itp.Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 10 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Z uwagi na fakt, że korzystamy z usług poczty elektronicznej świadczonych przez Google Inc. przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.