Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa - Praga Płd

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • aktywne pozyskiwanie nowych prospektów handlowych,
  • przygotowanie oraz realizację planów sprzedażowych,
  • przygotowanie prezentacji oraz szkoleń produktowych, dopasowywanie i przygotowywanie ofert dla Klientów
  • przygotowanie i negocjację kontraktów,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z pozyskanymi Klientami,
  • aktywne uczestnictwo w procesie budowania produktów i strategii sprzedażowej,
  • pozyskiwanie i analizę istotnych informacji rynkowych.

Wymagania:

  • silna orientacja na realizację celów sprzedażowych,
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług i oprogramowania do Klientów z sektora media, telekomunikacja,
  • znajomość usług internetowych, w szczególności VoD,
  • znajomość procesów sprzedażowych/zakupowych u Klientów korporacyjnych,
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta, budowania relacji biznesowych, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • samodzielność , odpowiedzialność w prowadzeniu projektów sprzedażowych,
  • min. dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywna znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem).

Wymagania dodatkowe:

  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży do sektora mediów,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej i poruszania się w aspektach działania produktów informatycznych,
  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B),
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania techniczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i premii uzależnionej od sprzedaży (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • pełną wyzwań pracę z realnym wpływem na ekspansję firmy na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy (po okresie próbnym), laptop i telefon komórkowy,
  • pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną i dofinansowaną kartę sportową,
  • dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • owocowe poniedziałki :)

Prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kadra zarządzająca
Inżynierowie oprogramowania
Stanowiska handlowe