Web / Mobile UX Designer

Jeśli nie możesz spać spokojnie, gdy:
  • przyciski nie są tam gdzie być powinny,
  • użytkownicy są zagubieni w licznych opcjach i ekranach,
  • a aplikacja wygląda jakby została stworzona przez fanów marquee i blink…

…to istnieje spora szansa, że szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie graficznych interfejsów użytkownika w aplikacjach mobilnych i WWW służących do odtwarzania wideo na żywo oraz na życzenie.

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość RWD i wytycznych do projektowania UI w aplikacjach mobilnych,
  • dobra znajomość obsługi programów do grafiki wektorowej,
  • dobra znajomość narzędzi wspomagających projektowanie UI,
  • minimum podstawa znajomość HTML i CSS,
  • poczucie estetyki i przywiązanie do detalu,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:
Warszawa, Praga Południe, ul. Ostrobramska 86

Dział Rozwiązań Multimedialnych

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia w rozwijaniu technologii dla największych telewizji internetowych w kraju,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicover, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje językowe,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Atende Software Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kadra zarządzająca
Inżynierowie oprogramowania
Administratorzy
Stanowiska handlowe
Inni