Młodszy programista Java - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział Rozwiązań Multimedialnych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych wspomagających procesy realizacji transmisji wideo w Internecie.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka programowania Java,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych,
  • podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript,
  • znajomość serwera aplikacji Wildfly lub framework’a Spring.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową i lekcje z języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole, wygodne warunki pracy (praca w kilkuosobowych pokojach bez openspace'u),
  • elastyczne godziny pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kadra zarządzająca
Inżynierowie oprogramowania
Stanowiska handlowe