Tester aplikacji - Multimedia

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział Rozwiązań Multimedialnych

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie oraz implementację scenariuszy i przypadków testowych,
  • wykonywanie testów manualnych i prostych testów automatycznych,
  • zarządzanie środowiskami testowymi,
  • przygotowywanie dokumentacji testowej, w tym specyfikacji testów,
  • projektowanie i rozwijanie procedur testowych,
  • analizowanie i raportowanie wyników testów.

Wymagania:
  • podstawowa znajomość technologii informatycznych (REST/SOAP, XML, SQL i zagadnień sieciowych),
  • podstawowa znajomość narzędzi do testowania oprogramowania: JUnit, Selenium lub SoapUI,
  • mile widziana podstawowa znajomość któregoś z języków programowania,
  • mile widziane zainteresowania związane z UX, UI i rynkiem aplikacji mobilnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolności analityczne,
  • samodzielność, skrupulatność, terminowość,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl