Programista C/C++ - R&D - Smart Grid

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Dział: R&D

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania w zespole związanym z tworzeniem nowoczesnych technologii dla sektora energetyki. Zespół ten realizuje szereg projektów programistycznych związanych z efektywną komunikacją z różnorodnym sprzętem w celu pozyskiwania danych pomiarowych tworząc własne przyszłościowe rozwiązania technologiczne.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języków C, C++,
  • znajomość zagadnień z dziedziny architektury systemów komputerowych (w tym Assembler IA32, ARM),
  • umiejętności w zakresie programowania obiektowego, dekompozycji oraz algorytmiki,
  • dobra znajomość środowiska GNU/Linux do celów programistycznych (GCC, SVN),
  • znajomość środowiska MS Windows (w tym Visual Studio),
  • znajomość zagadnień sieciowych (w tym znajomość protokołów TCP/IP, HTTP,FTP),
  • bardzo dobra organizacja pracy i zdolności analityczne,
  • odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność, terminowość, motywacja do nauki i rozwoju,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawne przyswajanie informacji zawartych w dokumentacji technicznej oraz komunikację mailową z obcojęzycznym klientem,
  • doświadczenie w programowaniu w różnorodnych systemach informatycznych będzie dodatkowym atutem.

Wybranej osobie oferujemy:
  • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia,
  • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole (praca w kilkuosobowych pokojach bez openspace'u).

Prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja@atendesoftware.pl